garantinis servisas

GARANTINIS SERVISAS

Susipažinkite su mūsų garantiniu servisu

 1. Kokybės garantija suteikiama visoms mūsų prekėms. Prekių galiojimo terminas gali skirtis. Sąlygos, garantijos laikotarpis nurodomas prekės aprašyme arba sąskaitoje – faktūroje, kuri taip pat atitinka garantinį lapą.
 2. Kokybės garantija neteikiama, jei prekės savybės atitinka jos aprašymą, prekė yra tinkama naudoti pagal savo paskirtį.
 3. Kokybės garantija taip pat neteikiama laikmenose ar įrenginiuose esančiai informacijai. Tai reiškia, kad neatsakome, jei taisymo metu dingsta asmeninė informacija. Išlaidos, jei klientas pageidauja savo duomenis atstatyti, taip pat nėra kompensuojamos.
 4. Atsiimdami prekę parduotuvėje, apžiūrėkite, ar ji yra nepažeista, pilnos ir tinkamos komplektacijos. Priimdami užsakymą iš kurjerio atkreipkite dėmesį į pakuotę – jei kylą įtarimų – iškart išpakuokite. Pastebėtus neatitikimus pažymėkite prekės perdavimo priėmimo dokumente ir, dalyvaujant kurjeriui, surašykite aktą. Jei prekės broką ar defektus pamatėte po perdavimo priėmimo dokumento pasirašymo, negalime prisiimti atsakomybės už tai, kad produktas ar pakuotė pažeista, netinkamos komplektacijos. Tokiu atveju kokybės garantija bus teikiama tik esant gamykliniam brokui.
 5. Prekę grąžinti garantiniam servisui galite atvykę pas mus adresu V.Krėvės pr.53, Kaunas, arba galite ją siųsti tinkamai supakavę kurjerių pagalba anksčiau nurodytu adresu. Pirkėjas, pateikdamas prietaisą garantiniam remontui, privalo kartu pateikti prekės įsigijmo dokumentus – PVM sąskaita faktūra / fiskalinis kvitas / bankinio pavedimo kopija.
 6. Grąžintos prekės gedimus pašaliname per 1-7d.d, skaičiuojant nuo produkto perdavimo į garantinį servisą dienos. Jei paaiškėja, kad prekės remontui reikia specifinės detalės, kurios gavimas užtrunka ilgiau nei įprastai, terminas yra prailginamas, šiuo atveju su Jumis susisieksime asmeniškai ir informuosime kaip vyksta gedimo šalinimo procesas.
 7. Atsiimant prekę, būtina patikrinti, ar grąžinama visa remontui atnešto prietaiso komplektacija. Dėl komplektacijos vėliau pretenzijos nepriimamos.

Garantiniai įsipareigojimai nutraukiami arba netaikomi šiais atvejais: 

 • Atsiradus gedimams dėl stichinių nelaimių (žaibo, potvynio, žemės drebėjimo, gaisro), netinkamų eksplotavimo sąlygų, naudotojo tyčios ar neatsargumo.
 • Atsiradus gedimams dėl neteisėtų, netinkamų įtampos šaltinių, elektros tinklų sutrikimų.
 • Pažeidimai, padaryti netinkamai eksploatuojant: valymas, skutimas, įbrėžimai, cheminės medžiagos, netinkama patalpa (drėgna, šalta), netinkama prietaiso priežiūra.
 • Pažeidimai atsiradę dėl patekusių pašalinių daiktų į prietaiso vidų: smėlio, skysčio (korozija, oksidacija), maisto, vabzdžių ir pan.
 • Pažeidimai atsiradę po įsigijimo prietaisui nukritus, sutrenkus arba prietaisą transportuojant, kai prietaisą gabena pats klientas.
 • Atsiradusius gedimams juos šalino neturintis kompetencijos, serifikato ar licencijos asmuo.
 • Jei buvo pažeisti ant prietaisų ar komponentų esantys serijiniai numeriai ir kiti lipdukai.
 • Jei prietaisas / prekė buvo naudojamas ne pagal paskirtį.
 • Jei prietaisas / prekė  buvo sąmoningai sugadintas ar ardytas.
 • Prietaisas sugedo dėl netinkamų bandymų, priežiūros, programų įdiegimo, koregavimo, nelegalių programų. Garantiniai įsipareigojimai netaikomi bet kokio pobūdžio prietaiso pakeitimams, modifikavimui.
 • Jei gedimas arba nenormalus gaminio funkcionavimas kilo dėl virusinių programų veikimo.
 • Jei gedimas atsirado naudojant eksploatacines medžiagas, priedus, kurie nėra rekomenduojami gamintojo.
 • Prietaisas buvo naudojamas nesilaikant naudojimosi instrukcijos bei garantinių taisyklių.
 • Grąžinamas prietaisas turi būti priduodamas saugų tranportavimą užtikrinančioje pakuotėje. Jeigu prietaisas pristatomas be pakuotės, pardavėjas neatsako už mechaninius pažeidimus, padarytus prietaiso transportavimo metu.
 • Gedimui nepasitvirtinus ar (ir) esant gedimams, kuriems netaikomi garantiniai įsipareigojimai ir nemokamas aptarnavimas, visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į perdavimo vietą, gedimo nustatymu bei remontu, klientas apmoka savo sąskaita.

GARANTINIS SERVISO REMONTAS

Jei norite kreiptis dėl garantinio serviso aptarnavimo užpildykite šią formą

  LIZINGAS 0%
  OCPC

  OCPC

  X