OCPC Premium garantija

OCPC PREMIUM GARANTIJA

Mes Jums siūlome puikų pasiūlymą

       Ties kompiuterio įsigijimu Jūsų vargai nesibaigia, jį reikia reguliariai prižiūrėti, o kartais jis gali ir sugesti: tiek programiškai, tiek iš komponentų pusės. Kartais norisi patobulintį savo įsigytą kompiuterį ir dėl šios priežasties Jums reikia galvoti, kur padėti esamus komponentus. Dėl šių priežasčių, mes sakome, visus vargus palikti OCPC komandai! 

    ○ Garantija taikoma pagal kompiuterio sumą:  1 metams – 8 %, 2 metams – 7%, 3 metams – 6 %

Į PREMIUM GARANTIJĄ ĮEINA

1 x Kompiuterio dulkių pravalymas

Jei pastebėjote, kad Jūsų stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio ventilatiorius pradėjo kaisti, garsiau ūžti, o kompiuteris pradėjo lėtai dirbti – tai reiškia, kad metas valyti dulkes! Su premium garantija, OCPC komanda užtikrina nemokamą dulkių pravalymo galimybę.

1 x Termo pastų pertepimas

Jeigu Jūsų kompiuterio aušinimo ventiliatorius užia ir stipriai kaista,  greičiausiai metas pakeisti termo pastą. Termo pasta užpildo tarpus tarp procesoriaus ir jo aušinimo, taip leidžia maksimaliai stabilizuoti temperatūras. Su premium garantija, OCPC komanda užtikrina nemokamą termo pastos pertepimo galimybę.

1 x Windows operacinės (neaktyvuotos) sistemos įrašymas

Esant poreikiui, galime įrašyti Windows operacinę (neaktyvuota) sistemą. Neaktyvuoti Windows neturi aktyvacijos kodo, tačiau tai netrukdo naudojimui. Veikia visos reikalingos programos ir antivirusinės. Tikrai galėsite žaisti ar dirbti su savo kompiuteriu.

**Esant poreikiui galite įsigyti aktyvacijos kodą, tačiau tai neįeina į premium garantiją.

1 x Kompiuterio pasiėmimas garantiniu atveju

Jei Jūsų stacionarus ar nešiojamas kompiuteris sugedo – nebėda. OCPC komanda pasirūpins pristatymo išlaidomis. Sutvarkius kompiuterį, jį pristatysime Jums patogiausiu būdu NEMOKAMAI. 

1 x TeamViewer problemos tvarkymas nuotolinių būdu

Atsitiko nenumatytos problemos, kurias reikia spręsti čia ir dabar ? OCPC komanda pasirengusi Jums padėti bei išspręsti iškilusias problemas nuotoliniu būdu.

1 x Galimybės atnaujinti kompiuterio komponentus pirmus 4 mėn.

Jei per pirmus 4 mėn. kompiuterio naudojimo nuspręsite  atnaujinti komponentus, su permium garantiją mokėsite tik skirtumą tarp komponentų.

** Po 4 mėn. bus taikomas įrenginio komponentų nusidėvėjimas.

 ** Premium garantijas galitę įsigyti perkant, kartu su stacionariu ar nešiojamu kompiuteriu.

LIZINGAS 0%
OCPC

OCPC

X