Prekių grąžinimo sąlygos

 1. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Pirkėjui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių, o būtent teisė atsisakyti sutarties negalioja:
  – sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  – sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 2. Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas Pardavėjui praneša užpildydamas el. prašymo formą. Gavęs Pirkėjo prašymą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.
 3. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, supakuota originalioje pakuotėje, kuri turi būti nepažeista, kartu su ja likusios visos autentiškos etiketės, apsauginiai maišeliai bei plėvelės, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus.
 4. Grąžinant prekę turi būti pateikiamas prekės įsigijimo dokumentas – PVM sąskaita faktūra, fiskalinis kvitas, bankinio pavedimo kopija.
 5. Prekės, kurios buvo įsigytos išsimokėtinai atgal nėra priimamos.
 6. Prekės galime nepriimti, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.
 7. Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).
 8. Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 d.d., į kurias neįskaičiuojamas laikas per kurį autorizuotas serviso centras patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.).
 9. Grąžindami įsigytą prekę turite ją pristatyti adresu V.Krėvės pr.53, Kaunas. Prekes taip pat galite siųsti kurjeriu anksčiau nurodytu adresu.
X